Michael va ramne un adevarat rege si cu greu va putea fi egalat.
Am vazut atata tam-tam facut pe seama mortii lui incat ma ingozesc,saracul daca in timpul vieti se simtea hartuit,comentat si criticat de unii,acum nici in mormat nu mai are liniste,in curand o sa se rasuceasca in mormant la cat se comenteaza pe seama lui.
Eu zic ca mai bine ramane el in amintirile noastre ca un adevarat rege care ne-a incantat auzul timp de multi ani cu melodiile lui si ne-a fascinat cu dansul sau unic.Macar atat merita si el ...sa ramana o amintire frumoasa in mintile noastre si sa il apreciem.
A fost mereu alaturi de noi si inca este.
Hai sa fim cu totii alaturi de cei dragi si sa uitam lucrurile rele si sa ne bucuram de lucrurile frumoase.
Line-up-ul complet la Electric Castle 2026! Avem de toate!
-
Am fost la toate aproape toate edițiile Electric Castle (exceptând 2015,
când am lipsit motivat). De la anii în care ne rugam să nu se transforme
Bonțida...
Acum 3 luni

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu