Traiasca scenaristul nostru Aditzu,deoare cu ajutorul lui a iesit primul film al nostru..gasca vesela.
Asta e doar primul episod,vor urma si alte episoade,pun pariu...asa ca va astept sa va delectati cu primul episod si sa asteptati cu mare nerabdare urmatoarele episoade:)).
Asa cum zice si Cerise: noi suntem castigatorii Oscarului de anul acesta si cu siguranta si de anul viitor:))
Enjoy:d
Line-up-ul complet la Electric Castle 2026! Avem de toate!
-
Am fost la toate aproape toate edițiile Electric Castle (exceptând 2015,
când am lipsit motivat). De la anii în care ne rugam să nu se transforme
Bonțida...
Acum 3 luni

super mega tare :D ,haidi k mi plashe de voi ,esteti mumosi :* va poopp ,mai ales pe tineee,fitsoshiko
RăspundețiȘtergeredaaa ,clar cel mai tare film .. :X imi place de voi sunteti tari :*:*
RăspundețiȘtergere:x
RăspundețiȘtergere