"To change the world,start with one step,however small,the first step is hardest of all."
Oare ne putem schimba?Putem schimba lumea?
Se spune ca omul nu se poate schimba dar cu totii am avut momente cand am constata ca ne-am schimbat...insa aceasta schimbare nu e oare doar o "parte "a noastra care o tineam ascunsa din diferite motive, iar acum a fost adusa la suprafata de cineva sau ceva?Iar cei din jur si probabil si noi consideram ca ne-am schimbat doar din simplu motiv ca nu ne stiau si nu ne stiam asa?
Probabil ca a fost nevoie doar de un mic pas,greu de facut insa care te-a pus intr-o alta lumina.
Tu te-ai schimbat sau doar te-ai redescoperit?
Line-up-ul complet la Electric Castle 2026! Avem de toate!
-
Am fost la toate aproape toate edițiile Electric Castle (exceptând 2015,
când am lipsit motivat). De la anii în care ne rugam să nu se transforme
Bonțida...
Acum 3 luni

